Кошик
3751 відгук
УВАГА! ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЗАЙМАЄ ДО 3 РОБОЧИХ ДНІВ.Детальніше
Valensia Parfum косметика і парфумерія оптом.
+380 (63) 441-61-77

Парфуми спрей Moschino Funny жіночі 10 мл

29,24 ₴

Показати оптові ціни

Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 968
Парфуми спрей Moschino Funny жіночі 10 мл
29,24 ₴
Готово до відправкиПарфуми спрей Moschino Funny жіночі 10 мл
+380 (63) 441-61-77
+380 (63) 441-61-77
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Геніальний парфумерний художник Moschino написав нову картину під назвою Funny. На білосніжній гладіні полотна творець зобразив нестримні веселощі, щиру, сліпучу усмішку та найвитонченіші та справжні почуття. Він розфарбував полотно яскравою квітково-фруктовою аквареллю і присвятив його молодій, життєрадісній і кокетливій леді.
Верхня частина пахучої композиції надихає соковитим і солодким запахом стиглого апельсина, змішаного з червоною смородиною. Пікантна іскорка рожевого перцю увінчує вступний акорд. У «серці» витвору на вас чекає тонізувальне тепло зеленого чаю й жасмину, переплетеного з декількома строкатими пелюстками півонії.
Кульмінація парфумерного творіння обіцяє бути незабутньою і стійкою. Вона гарантовано запалить у вашій душі яскраву лампочку справжніх почуттів, зачарувавши вас благородними запахами кедрового дерева та м'якого моху.

Характеристики
Основні
ВиробникMoschino
Вид парфумерної продукціїТуалетна вода
Тип ароматуКвіткові, Фруктові
Початкова нотаАпельсин, Червона смородина, Рожевий перець
Нота серцяПівонія, Зелений чай, Жасмин
Кінцева нотаКедр, Бурштин, Мох
КласифікаціяМідл-маркет/Mastige
Рік випуску2007
Об`єм10 мл
Країна виробникТуреччина
Оригінальністьліцензія
Інформація для замовлення
  • Ціна: 29,24 ₴