Міні-парфум унісекс Rose Oud Alexandre.J 60 мл
Парфумована вода унісекс Rose Oud Alexandre J 60 мл
Rose Oud от Alexandre J — це аромат для жінок, належить до групи ароматів східні квіткові. Вишуканий квітковий аромат із легкою екзотикою. Аромат випущений у 2012.
Пахощі романтичні й універсальні, підходять як сильним і мужнім джентльменам, так і їхнім тендітним і граційним супутницям. Яскравий і чуттєвий аромат від нішевого французького бренда поєднує в собі розкіш деревини та класичне поєднання троянди, шафрану та пачулів на деревній підкладці. Фінал композиції дарує привабливість амброво-мускусного акорду, посиленого відтінком грайливої ванілі.
Про роботу інтернет-магазинів парфумерії Valensia-Parfum
Ми прагнемо до того, щоб будь-який наш покупець був на сто відсотків задоволений покупками та сервісом нашого інтернет-магазика.
Зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині, Ви отримаєте повну консультацію й відповіді на всі ваші питання щодо товару. Всі товари, перерахувані в каталозі, є в нас у наявності. Наш інтернет-магазин доставить обраний Вами товар якнайшвидше за всієї Україні!
Як зробити покупку?
1) Залишити замовлення й обговорити нюанси ви зможете зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту .
2) Ви можете залишити замовлення натиснувши кнопку "Купити" і в коментарях описати подробиці замовлення.
Після того як ви зробите замовлення, наш менеджер із вами зв'яжеться для обговорення деталей замовлення!
Дивіться способи оплати та доставки тут.
Пропонуємо вам ознайомитися з повним асортиментом інтернет-магазина!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alexandre J |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
| Тип аромату | Фруктові, Цитрусові, Солодкі, Деревні, Пряні, Амброві , Мускусні |
| Початкова нота | Яблуко, Тоффі, Лимон, Малина |
| Нота серця | Дерево, Шафран, Пачулі, Троянда |
| Кінцева нота | Амбра, Ваніль, Мускус |
| Класифікація | Елітна |
| Рік випуску | 2012 |
| Об`єм | 60 мл |
| Оригінальність | ліцензія |
- Ціна: 109,98 ₴


