Парфуми Gian Marco Venturi Woman 60 мл у подарунковому пакованні
103,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1000 грн
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2806-221
Це ненав'язлива, легка туалетна вода, яка містить у собі цілу феєрію відтінків і фарб, вражає своєю незбагненною магнетичною силою й багатогранністю. Вона схожа на променік сонця, який старанно намагається пробитися крізь сірі хмари.
Ця вода орієнтована на природних, звабливих і неприступних жінок. Ніжний шлейф, що переливається, огортає, притягуючи увагу, але не даючи змоги доторкнутися, надає безпосередньості, елегантності та спокуси.
Хвилювальну парфумерну композицію починають зваблення свіжі верхні нотки бергамоту та грейпфрута, які пом'якшуються ніжністю фрезії. У «серці» чується квітка лотоса, лівицею, глоду й ірис, наповнюючи підкресленою жіночністю й чуттєвістю. Ненав'язливу ауру на завершення створюють геліотроп і мускус.
З такою туалетною водою можна підкорювати та насолоджуватися своїми досягненнями, вона дарує чудовий настрій весь день, тішачи яскравими барвами та райдужними емоціями. Відкрийте для себе новий світ, сповнений краси та радості, з Gian Marco Venturi!
Основні | |
---|---|
Виробник | Gian Marco Venturi |
Країна виробник | Туреччина |
Вид парфумерної продукції | Туалетна вода |
Рік випуску | 2001 |
Класифікація | Мідл-ап |
Кінцева нота | Геліотроп, Мускус |
Початкова нота | Фрезія, Грейпфрут, Бергамот |
Нота серця | Ірис, Квітка лотоса |
Об`єм | 60 мл |
Оригінальність | ліцензія |
Тип аромату | Квіткові, Цитрусові |
- Ціна: 103,75 ₴